facebook
youtube
instagram
spacer

Hala Widowiskowo-Sportowa w Międzychodzie ma "Szatnię na medal"

17 gru 2019

Wczoraj przed południem Międzychód po raz kolejny odwiedził Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Jacek Bogusławski, który tym razem wizytował efekty modernizacji pomieszczeń szatniowych i korytarzy Hali Widowiskowo-Sportowej Międzychodzkiego Ośrodka Sportu, Turystyki i Rekreacji Sp. z o.o. wyremontowanych w ramach programu "Szatnia na medal".

czytaj więcej

Podsumowanie III Charytatywnego Wyścigu MTB Międzychód - Mokrzec

13 gru 2019

Podczas tegorocznego III Charytatywnego Wyścigu MTB Międzychód — Mokrzec 22 września 2019 r. zebrano 44 641,26 zł. Dziś na ręce Burmistrza Międzychodu wpłynęło oficjalne podziękowanie, za włączenie się Gminy Międzychód w organizacje wydarzenia. Jest nam niezmiernie miło, bardzo dziękujemy i cieszymy się z osiągniętego wyniku!

czytaj więcej

Gmina Międzychód po raz trzeci zdobyła certyfikat „Samorządowy Lider Edukacji”

13 gru 2019

11 grudnia 2019 roku w zabytkowej Sali Reprezentacyjnej Domu Towarzystwa Kredytowego w Łodzi odbyła się Uroczysta Gala Finałowa IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów i Samorządnych Województw „Samorządowy Lider Edukacji”. Uczestnicy Gali odebrali certyfikaty i statuetki „Samorządowy Lider Edukacji” przyznane za szczególne osiągnięcia w dziedzinie polityki oświatowej i zarządzania szkolnictwem. Gmina Międzychód już po raz trzeci odebrała certyfikat w kategorii gmin do 20.000 mieszkańców.

czytaj więcej

Spotkanie dotyczące ASF

11 gru 2019

Dzisiaj, 11 grudnia odbyło się spotkanie hodowców trzody chlewnej z terenu powiatu międzychodzkiego z Powiatowym Lekarzem Weterynarii, podczas którego omawiana była aktualna sytuacja dotycząca ASF.

czytaj więcej
 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2