facebook
youtube
instagram
spacer

Letnia Laba w Coolturze - oferta wakacyjana!

03 lip 2017

Oferta na tegoroczne wakacje przygotowania przez Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie, Centrum Edukacji Regionalnej i Przyrodniczej w Mniszkach oraz Bibliotekę Publiczną im. Jana Daniela Janockiego w Międzychodzie. 

czytaj więcej

Uwaga na wyłudzenia!

30 cze 2017

UWAGA!

Podmiot podszywający się pod Ministerstwo Rozwoju wysyła na adresy przedsiębiorców komunikat wzywający do zapłaty, pod rygorem usunięcia danych dotyczących wpisów z bazy CEIDG.

Uprzejmie informujemy, że nie są to wiadomości wysyłane przez Ministerstwo Rozwoju. Bardzo prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na tego typu wiadomości.

Wszelkie czynności związane z wpisem do CEIDG są BEZPŁATNE!

czytaj więcej

Od dzisiaj możliwość płacenia kartą w Urzędzie

27 cze 2017

W naszym urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem. Urząd Miasta i Gminy w Międzychodzie uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS.

Za płatności nie jest pobierana prowizja.

czytaj więcej

Plac zabaw na obszarze rekreacyjno - wypoczynkowym w Mierzynie

22 cze 2017

W związku z niestosowaniem się przez osoby wypoczywające na obszarze rekreacyjno - wypoczynkowym w Mierzynie do zakazu użytkowania części elementów nowopowstałego placu zabaw do momentu jego końcowego odbioru, niektóre z tych urządzeń zostały zdemontowane i będą ponownie zainstalowane w przeciągu 20 dni.

czytaj więcej
 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2