youtube
instagram

Przedstawiamy oferty pracy ID Logistics właśnie powstającego centrum logistycznego w Rokitnie (gm. Przytoczna)

oferty pracy ID Logistics uśmiechnięta kobieta

Wywodząca się z Francji Grupa ID Logistics jest dziś jednym z największych a jednocześnie najbardziej innowacyjnych operatorów logistycznych, który w 17 krajach zarządza magazynami o powierzchni ok. 6 mln mkw. i zatrudnia ponad 21,5 tys. osób. W Polsce działa od ponad 13 lat, gdzie zespół ok. 3,5 tys. pracowników odpowiada za obsługę 16 centrów logistycznych, z których towary dostarczane są do popularnych sieci handlowych i firm z branż: FMCG, kosmetycznej  i e-commerce. Jako pracodawca ID Logistics stawia na przedsiębiorczość, doskonałość operacyjną, ambicje i wsparcie. Za swoje działania na rzecz pracowników w 2019 r. firma otrzymała tytuł Odpowiedzialnego Pracodawcy – Lidera HR.

W Rokitnie firma przygotowuje się do otwarcia dużego i nowoczesnego centrum logistycznego o powierzchni 80 tys. mkw., gdzie zatrudnienie znajdzie ponad 800 osób - managerów, specjalistów i pracowników magazynowych.

Centrum logistyczne w Rokitnie, z którego ID Logistics ma zarządzać dostawami i zamówieniami e-commerce, zostanie uruchomione operacyjnie we wrześniu tego roku. A już teraz pracodawca rozpoczął rekrutację do swojego zespołu. W Rokitnie zatrudnienie znajdzie 150 managerów (operacyjnych i technicznych, w tym ds. bezpieczeństwa, kontroli stocku, liderów zmiany, in.)i specjalistów (administracyjnych, ds. raportów i analiz, procesów magazynowych, HR, BHP, IT, jakości, administracji magazynowej, in.) oraz 650 pracowników magazynowych i operatorów wózków widłowych.

Nowe centrum logistyczne ID Logistics w Rokitnie położone jest ok. 45 km od Gorzowa Wlkp., 85 km od Zielonej Góry i 114 km od Poznania. Adres: Rokitno Stacja 2, 66-340 Rokitno-Stacja.

 

Ogłoszenia o pracę w magazynie w Rokitnie można znaleźć na stronie:

https://pracaidlogistics.personnelservice.pl/

 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2