facebook
youtube
instagram
spacer

Zakończenie Projektu "Akademia Wspólnego Czasu"

29 wrz 2017

Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami "Homini" w Międzychodzie zakończyło realizację projektu dofinansowanego ze środków Gminy Międzychód pn. "Akademia Wspólnego Czasu".

W ramach projektu odbyły się zajęcia w wodzie, zajęcia z koniem, zajęcia Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Działania projektowe skierowane były do dzieci z różnymi rodzajami niepełnosprawności, w wieku od +0 do +10 lat, z terenu Gminy Międzychód.

czytaj więcej

Podpisanie umowy na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja Sali gimnastycznej wraz z zagospodarowaniem terenu na cele sportowe przy Zespole Szkół „Dwójka” w Międzychodzie”

29 wrz 2017

29 września 2017 roku Burmistrz Międzychodu Krzysztof Wolny oraz Skarbnik Gminy Anna Andrałojć reprezentujący Gminę Międzychód podpisali umowę na wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja Sali gimnastycznej wraz z zagospodarowaniem terenu na cele sportowe przy Zespole Szkół „Dwójka” w Międzychodzie” z Przedsiębiorstwem Budowlanym MHM PAECH Sp. z o. o. z Międzychodu reprezentowanym przez Prezesa Zarządu Henryka Paecha na kwotę: 1.859.176,54 zł brutto.

Przedstawiamy również wizualizacje obiektu.

 

czytaj więcej
 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2